Dospelí

samba

 

SAMBA a CHA CHA pre páry - novinka

 

Samba a Chacha sú celosvetovo známe tance a stávajú sa veľmi populárnymi aj na plesoch a zábavách. Často po ich rytmoch siahajú aj umelci z hudby. Ľudia zbožňujú latino rytmy, ale nevedia sa správne pohybovať. V našej tanečnej škole vás naučíme kroky aj pohyby, ktoré tento rytmus vystihujú a zároveň vám poskytnú pôžitok z tanca.

 

Kurz latinsko-amerických tancov SAMBA a CHA CHA pre páry trvá 10 lekcií s možnosťou pokračovania kurzom pre pokročilých. Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

 

paso

 

PASO DOBLE a FLAMENCO pre páry - novinka

 

Temperamentný a vášnivý tanec, pohyby ktoré zvádzajú, rytmus ktorý Vás vyburcuje a ani jedna bunka v tele nezostane v kľude. Flamenco a Paso doble nie sú tance, ktoré sú populárne na latino party, ale ľudia ich majú radi pre ich výbušnosť a vášnivý charakter.

 

Kurz latinsko-amerických tancov PASO DOBLE a FLAMENCO pre páry trvá 10 lekcií s možnosťou pokračovania kurzom pre pokročilých. Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.


latino

 

Latinsko-americké tance pre páry - novinka

 

(salsa, samba, chacha, jive,  bachata, merengue)

 

Kurz latinsko-amerických tancov je zameraný na výuku rozšíreného repertoáru latinsko-amerických tancov (samba, cha cha, jive, merengue, bachata, salsa, cumbia, rumba).

 

Kurz prebieha počas celého školského roka s možnosťou pokračovania v kurze pre pokročilých. Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

 

senior

 

Spoločenský tanec pre dospelé páry pre začiatočníkov - príprava na plesovú sezónu

 

Ľudia v dospelosti hľadajú koníček, ktorý by napĺňal oboch partnerov a zároveň by utužil a spestril vzťah. Na kurze spoznáte nových ĺudí s rovnakými záujmami a tradíciou sa stáva, že sa vytvárajú partie, ktoré spolu trávia aj iné voľnočasové aktivity. Kurz spoločenského tanca je zameraný na výuku základov štandardných a latinsko-amerických tancov (waltz, tango, slowfox, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive) a ľudových tancov (polka, čardáš). Kurz je aj prípravou na svadbu alebo inú dôležitú udalosť, ktorá sa bez tanca nezaobíde. Pre našich kurzistov pripravujeme 1-2 plesy ročne.

 

Kurz prebieha počas celého školského roka s možnosťou pokračovania v kurze pre pokročilých. Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

 

 

 

Spoločenský tanec pre dospelé páry pre pokročilých - príprava na plesovú sezónu

 

Zdokonalením naučených tancov je kurz pre pokročilých, v ktorom sa priberajú ďalšie tance a tanečné figúry. Kurz spoločenského tanca je zameraný na výuku základov štandardných a latinsko-amerických tancov (waltz, valčík, tango, slowfox, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive) a ľudových tancov (polka, čardáš).

 

Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

 

latin

 

Latino lady style

 

Kurz ponúka atraktívne ženské pohyby v rôznych tancoch Latinskej Ameriky a tancov Karibiku. Je to kurz určený len pre ženy. Kurz je zameraný na zjemnnie pohybov a zdokonalenie techniky tancov. Fáber dance school ponúka dievčenskú skupinu, ktorá je pokračovaním kurzu Latino lady style.

 

Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

nohz

 

Kurz elegantných nôh

 

Kurz je určený mladým dievčatám a ženám, ktoré túžia vyzerať elegantne na vysokých opätkoch. Kurzom sa zlepší technika chôdze a postavenie tela.

 

Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

 

indi

 

Individuálne hodiny

 

Fáber dance school ponúka možnosť individuálnych hodín. Vieme Vám pomôsť s výberom hudby a postavením choreografie na danú udalosť.

 

CInfo o cenách nájdete v sekcii CENNÍK.

Držitelia Sphere card majú 10% zľavu z ceny kurzu.

Vytlačiť E-mail

 
 

Kontakt