Image

Kurzy pre dospelých

Nájdite si v každodennom zhone čas pre seba a svojho partnera. Ponúkame vám kurzy pre dospelých, kde si v príjemnej atmosfére môžete zatancovať spoločenské, alebo latino tance pod vedením profesionálov.

Spoločenský tanec pre dospelé páry pre začiatočníkov - príprava na plesovú sezónu

Ľudia v dospelosti hľadajú koníček, ktorý by napĺňal oboch partnerov a zároveň by utužil a spestril vzťah. Na kurze spoznáte nových ĺudí s rovnakými záujmami a tradíciou sa stáva, že sa vytvárajú partie, ktoré spolu trávia aj iné voľnočasové aktivity. Kurz spoločenského tanca je zameraný na výuku základov štandardných a latinsko-amerických tancov (waltz, tango, slowfox, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive) a ľudových tancov (polka, čardáš). Kurz je aj prípravou na svadbu alebo inú dôležitú udalosť, ktorá sa bez tanca nezaobíde. Pre našich kurzistov pripravujeme 1-2 plesy ročne.

 

Kurz prebieha počas celého školského roka s možnosťou pokračovania v kurze pre pokročilých. Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.

Image

Latino lady style

Kurz ponúka atraktívne ženské pohyby v rôznych tancoch Latinskej Ameriky a tancov Karibiku. Je to kurz určený len pre ženy. Kurz je zameraný na zjemnnie pohybov a zdokonalenie techniky tancov. Fáber dance school ponúka dievčenskú skupinu, ktorá je pokračovaním kurzu Latino lady style.
 
Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.
Image

Spoločenský tanec pre dospelé páry pre pokročilých - príprava na plesovú sezónu

Zdokonalením naučených tancov je kurz pre pokročilých, v ktorom sa priberajú ďalšie tance a tanečné figúry. Kurz spoločenského tanca je zameraný na výuku základov štandardných a latinsko-amerických tancov (waltz, valčík, tango, slowfox, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive) a ľudových tancov (polka, čardáš).
 
Kurz je zameraný výhradne pre páry (muž – žena). Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK. Trvanie jednej lekcie je 75 min.
Image

Individuálne hodiny - Svadobný tanec

Fáber dance school ponúka možnosť individuálnych hodín. Vieme Vám pomôsť s výberom hudby a postavením choreografie na danú udalosť. Medzi najčastejšie požiadavky patrí svadobný tanec. Ten pripravíme presne na mieru a prispôsobíme vašim možnostiam a predstavám.
Image

Partneri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image