Image

Vitajte v najväčšej tanečnej škole na Slovensku

Majiteľom a zakladateľom tanečnej školy Fáber dance school je Juraj Fáber. Tanečná škola má svoje pobočky v Banskej Bystrici, vo Zvolene, Brezne a Detve. Či už sa chcete naučiť tancovať rekreačne, alebo vás láka súťažné profi tancovanie, sme tu pre vás všetkých. Našimi kurzami prešlo množstvo absolventov od malých detičiek, cez mládežníkov až po dospelých. Zakladáme si na vysokej odbornosti a naše lekcie vedieme v príjemnej atmosfére v krásnom prostrední našich tanečných sál. Presvedčte sa o tom, že tanečné školy pod hlavičkou Fáber Dance School sú naozaj pre každého.
Image
Image
Image
Image

Naša ponuka tanečných kurzov

Spoločenské tance pre dospelých

Ľudia v dospelosti hľadajú koníček, ktorý by napĺňal oboch partnerov a zároveň by utužil a spestril vzťah. Na kurze spoznáte nových ĺudí s rovnakými záujmami a tradíciou sa stáva, že sa vytvárajú partie, ktoré spolu trávia aj iné voľnočasové aktivity.

Spoločenské tance pre deti

Obdobie puberty patrí medzi najzložitejšie v živote dieťaťa, a preto by sa dieťa malo pohybovať v slušnej spoločnosti, ktorá ho bude pozitívne ovplyvňovať.

Pohybová príprava pre predškolákov

Kurz zahŕňa všeobecnú prípravu detí na spoločenský tanec a iné pohybové aktivity. Deti sa učia spoznávať hudbu prostredníctvom rytmických a pohybových cvičení.

Latino fitness pre ženy

Kurz ponúka atraktívne ženské pohyby v rôznych tancoch Latinskej Ameriky a tancov Karibiku. Je to kurz určený len pre ženy. Kurz je zameraný na zjemnnie pohybov a zdokonalenie techniky tancov.

Svadobný kurz

Nenechajte nič na náhodu a pripravte sa na váš deň D, ako sa patrí. Naši skúsení lektori vám "ušijú" na mieru svadobný tanec, ktorým všetkých očaríte a spravia z vašej svadby nezabudnuteľný zážitok.

PRO-AM tance

Dámy, nikdy nie je neskoro. Tancujte ako v Let's Dance a zúčastňujte sa na tanečných súťažiach. Dáme vám profesionálneho tanečníka, s ktorým dosiahnete nečakané tanečné úspechy.

Salsa a latino tance

Kurz latinsko-amerických tancov je zameraný na výuku rozšíreného repertoáru latinsko-amerických tancov (samba, cha cha, jive, merengue, bachata, salsa, cumbia, rumba).

Kurz pre 9-takov ZŠ

Kurz spoločenských tancov a spoločenskej výchovy pre žiakov ZŠ je zameraný na výuku tancov (mazurka, waltz, valčík, blues, cha cha, discofox, polka, čardáš, jive, foxtrot, tango, amerikan).Kurz je slávnostne ukončený venčekovým plesom, na ktorom žiaci prezentujú základy tancov, ktoré sa naučili počas 10 lekcií kurzu.

Partneri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image